Pisarze-amatorzy

Forum dla pisarzy-amatorów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania w gronie sobie podobnych.


#1 10-11-2013 23:26:21

 Wujek ,,B"

Nowo narodzony

Zarejestrowany: 10-11-2013
Posty: 2
Punktów :   

Witam

Emm... Witam, jestem... no cóż jak sama nazwa wskazuje, jestem facetem. Nie podam imienia, ani miasta z którego pochodze, mam prawie 19 lat i niezbyt przepadam za opisywaniem siebie. Lubie muzyke, wręcz uwielbiam, najbardziej rock, ale slucham też każdego, innego rodzaju muzyki który wpadnie mi w ucho. Lubie również zwierzęta, najbardziej psy i koty. Jestem szczery, a przynajmniej staram sie taki być, brzydze się kłamstwem, nie jestem specjalnie cierpliwy, ale staram się być miłym gościem . Nie mam ulubionych autorów, ani książek, co nie znaczy że nie czytam, lubie filmy sensacyjne, komedie, a najbardziej horrory. Interresuje mnie ten drugi świat, czyli zjawiska paranormalne, duchy itp. Założyłem konto na waszym forum żeby ktoś ocenił to co napisze, wstydze się pokazywać moje wiersze komukolwiek z mojego środowiska, nie wiem dlaczego tak mam . Jeśli ktoś ma jakieś pytania, niech pyta, postaram się odpowiedzieć. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy te forum jest aktywne, jeśli tak to czekam na jakąś odpowiedź, jeśli nie to będe szukać dalej .

Ostatnio edytowany przez Wujek ,,B" (10-11-2013 23:32:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Prostějov ukryta sobieszewo psycholog Piła Łukęcin hotele